Adventní Bratislava

TENTO LETÁK JE POUZE INFORMAČNÍ, JAKMILE BUDE ZÁJEZD AKTUÁLNÍ, BUDE ZVEŘEJNĚN V AKTUÁLNÍ NABÍDCE JEDNODENNÍCH ZÁJEZDŮ zde! 

Vánoční trhy v Bratislavě najdete na vícero místech. Ty největší se nacházejí na třech náměstích a to na Hlavním, Františkánském a Primaciálním.

Podívejte se na desítky stánků, ve kterých vám nabídnou občerstvení (kuřecí v žemli, kachna se zelím, lokše s různými náplněmi, klobásy, rybí speciality, pagáče, punč, medoviny, štrúdl, jablka v karamelu, dezerty atd.), vánoční produkty (dekorace, ozdoby, svíčky, věnce atd.), dárky a řemeslné výrobky. Dají se tam koupit i kapři a stromky. Z tak velkého množství si určitě také vy mnoho věcí nakoupíte. Vždy tam najdete pestrý výběr prodejců se zbožím, aby návštěvníky zaujali a nenudili na vánočních trzích.

Dále je připraven i zajímavý program. Na jevišti vystoupí různí zpěváci, pěvecké sbory, folklórní soubory i zajímavá čísla dalších interpretů. Opět se ani tady nudit nebudete.

Navíc první den vánočních trhů bude rozsvícen vánoční strom na Hlavním náměstí. Tato oblíbená akce se bude konat 20. Listopadu odpoledne.

Před Národním divadlem vyroste velké kluziště se stříbrným stromem. Brusle se dají zapůjčit za poplatek nebo můžete bruslit i na svých za drobný poplatek. K tomu tam hrají koledy a hned vedle kluziště jsou stánky s dobrým jídlem a pitím.