TENTO LETÁK JE POUZE INFORMAČNÍ, JAKMILE BUDE ZÁJEZD AKTUÁLNÍ, BUDE ZVEŘEJNĚN V AKTUÁLNÍ NABÍDCE JEDNODENNÍCH ZÁJEZDŮ zde

Adventní Vídeň

Návštěva vánoční Vídně patří pro mnoho lidí mezi nejkrásnější výlety v celém roce. Ulice a náměstí zaplní od konce listopadu kouzelné vánoční trhy a překrásná výzdoba. Prodejce nabízí na tržnicích mnoho druhů zboží, pečené kaštany, horký punč a další pokrmy nejen na zahřátí. Pojeďte s námi nasát tu kouzelnou a romantickou atmosféru adventu. Navštívíme také vánoční trhy a krásné zahrady Schönbrunnu.


Vídeňský kouzelný adventní trh - na Radničním náměstí

Vídeňský kouzelný advent patří mezi největší lákadla předvánoční Vídně již více než dvě desetiletí. Každoročně je na tradičním vídeňském trhu připraveno pro návštěvníky více než 140 stánků s vánočním zbožím. Předvánoční atmosférou dýchá i celý park kolem tržiště před radnicí. Dospělí i děti si oblíbili známý vídeňský srdíčkový strom i další ozdobené stromky, v pavilonech jsou pro ně připraveny vánoční příběhy a různé tematické programy. Dětem jsou určeny i vánoční dílny, kde mohou děti vyrobit speciální dárečky pro rodiče a prarodiče. U vánočního stromu se konají denně koncerty dechových nástrojů, na nichž vystoupí soubory z celého Rakouska.