Datum zájezdu: 30. 7. 2019 ( úterý)

Cena: 450,- /osoba

Odjezdy: 

8 : 30     IC Kunštát

8: 45     cukrárna Delikas Letovice

9 : 00     NC Albert Boskovice

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA!!

Hyundai Nošovice

Jedná se o první výrobní závod Hyundai v Evropě, který odborná veřejnost právem označuje za jednu z nejmodernějších automobilek v Evropě. Všechny modely, vyráběné v závodě HMMC (Hyundai i30, Hyundai i30 kombi, Hyundai i30 třídveřový, Hyundai ix20 a Hyundai Tucson), byly vyvinuty speciálně pro evropský trh v Technickém centru Hyundai v německém Rüsselsheimu a odpovídají vysokým požadavkům zdejších zákazníků na kvalitu, bezpečnost a atraktivní design. 

Důležité upozornění k prohlídce

Část prohlídky se koná venku (přemísťování se z jedné budovy do druhé). Prosím, zvolte oděv uzpůsobený aktuálnímu počasí.Z bezpečnostních důvodů je za nepřípustné považováno oblečení: s krátkými rukávy a nohavicemi (trička s krátkým rukávem, tílka, kraťasy, sukně apod.), dále pak boty s vysokým podpatkem a boty s otevřenou špičkou nebo patou (plážová obuv, sandály, papuče apod.).

Do areálu HMMC nebude vpuštěn účastník exkurze, který je pod vlivem alkoholu nebo návykových látek - v případě podezření bude návštěvníkovi nařízena dechová zkouška, popř. zkouška na návykové látky.

Během exkurze je zakázáno požívat alkoholické nápoje či jiné omamné a psychotropní látky a tyto látky do areálu vnášet a přechovávat.

Do areálu HMMC je zakázáno vnášet předměty, které by mohly ohrozit život nebo zdraví zaměstnanců nebo třetích osob (např. střelné a bodné zbraně, střelivo, pyrotechnika).

Je zakázáno kouření mimo vyhrazená místa.

Návštěvníci berou na vědomí, že prostory areálu jsou monitorovány kamerovým systémem s možností záznamu. Při pořizování záznamu a jeho archivaci jsou respektována pravidla stanovená zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Archivovaný záznam je zabezpečen odpovídajícím způsobem s omezeným přístupem oprávněných zaměstnanců HMMC.

Během exkurze je návštěvníkům zakázáno pořizovat jakékoliv audiovizuální záznamy (včetně nahrávání obrazu a zvuku na kamery, mobilní telefony a jiná zařízení s integrovanými kamerami).

Další pravidla budou upřesněna průvodcem před zahájením exkurze.