Jeseníky

Nabízíme pronájem apartmánu Divoký anděl v Jeseníkách v Dolní Moravici. 

Apartmány Divoký Anděl naleznete na okraji obce Dolní Moravice v Jeseníkách, jen kousek od lyžařského areálu Karlov pod Pradědem. K pohodlnému ubytování jednotlivých turistů i rodin s dětmi jsou připraveny dva rodinné apartmány s vlastní kuchyňkou, dva pokoje a jedno studio se dvěma ložnicemi. Pro odpočinek a relaxaci hostům poslouží nejen moderní wellness centrum se saunou, vířivkou a masážemi, ale také udržovaná zahrada s posezením a dětským hřištěm. U domu se dá bezproblémově a bezplatně parkovat, což ocení všichni, kteří přijedou vlastním vozem. 

Vybavení a služby - Apartmány Divoký Anděl

  • Pokud si připlatíte 100 Kč rádi ubytujeme i vašeho psa.
  • Naši návštěvníci mají k dispozici vyhrazené parkoviště v ceně.
  • Pokoje jsou vybaveny bezdrátový připojením k internetu.
  • Televize se satelitním příjmem na pokoji je zahrnuta v ceně.

Otevírací doba - Apartmány Divoký Anděl

Denně od 14,00 do cca 19,00 hodin

Ubytování a služby - Apartmány Divoký Anděl

Pohodlné ubytování je hostům Apartmánů Divoký Anděl poskytováno ve dvou rodinných apartmánech až pro 4 osoby, dvou pokojích a studiu se dvěma pokoji až pro 8 osob. Součástí základního zařízení všech jednotek je moderní koupelna se sprchovým koutem a sociální zařízení. Ve všech naleznete televizi se satelitním příjmem, pohodlný nábytek a bezdrátový přístup k internetu zdarma. Apartmán je opatřen vlastní kuchyňkou. Nechybí úschovna jízdních kol a lyžařské výbavy. Ubytování spolu se zvířaty je nadstandardní služba za příplatek.

Stravování - Apartmány Divoký Anděl

Součástí ubytovacího zařízení Apartmány Divoký Anděl je snack bar s nabídkou nápojů a drobného občerstvení. Hosté si mohou objednat také snídaně, polopenzi či plnou penzi. Na zahradě lzegrilovat různé pochoutky. Apartmány mají ve svém vybavení kompletně zařízené kuchyňky, ve kterých si mohou hosté pohodlně připravit občerstvení.

Dopravní přístupnost - Apartmány Divoký Anděl

Železniční stanice Bruntál je vzdálená necelých 15 kilometrů. Linkové autobusy mají zastávky jen pár desítek metrů od Apartmánů Divoký Anděl. K dispozici je placená doprava na letiště.

Okolí - Apartmány Divoký Anděl

Apartmány Divoký Anděl sídlí na okraji obce Dolní Moravice nedaleko Rýmařova, u značené turistické trasy na Praděd. K ochutnání láká místní Moravická kyselka, která vyvěrá z volně přístupného pramene. V blízkosti se nachází lázně Karlova Studánka. Za návštěvu stojí také 3 kilometry vzdálený skiareál Čerťák a Karlov nebo 15 kilometrů vzdálené jezero Slezská Harta.

Další informace - Apartmány Divoký Anděl

Doporučujeme využít i naše wellness :-)


Rezervace ubytování na tel. čísle +420 602 662 306, email:  tandler@romtan.cz