TENTO LETÁK JE POUZE INFORMAČNÍ, JAKMILE BUDE ZÁJEZD AKTUÁLNÍ, BUDE ZVEŘEJNĚN V AKTUÁLNÍ NABÍDCE JEDNODENNÍCH ZÁJEZDŮ zde

Pálava a okolí


Pálava a její okolí je vyhledávanou turistickou oblastí, najdete zde mnoho atraktivních zajímavostí. Pokud vás zajímá historie či architektura, mnoho památek můžete navštívit v blízkých místech - jako jsou Valtice, Lednice, Mikulov či Břeclav. V těchto místech můžeme nalézt i příjemný chládek ve vinných sklípcích.

Oblíbenou destinací je právě Lednicko-Valtický areál, který je zapsaný do seznamu světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Umístění obce v CHKO Pálava zase zaručuje, že příroda je zde skutečně nádherná a nedotčená.


Přírodní koupání na Pálavě 


Pro ty, kteří preferujete spíše přírodní koupání, než koupáni v Aqualandu Moravia v Pasohlávkách, můžeme doporučit Novomlýnské přehrady, které se nachází přímo pod jeho pálavským ubytováním.

Je možno také navštívit Yacht Club Dyje. Zde si můžete vyzkoušet katamarány, windsurfing, půjčit šlapadlo, nebo se opalovat na pláži. V blízkosti se také nachází kemp Merkur, kde je pláž s pozvolným vstupem do vody, skákací hrady, klouzačky, nebo možnost zahrát si minigolf. Další zajímavostí je kemp Mars, který má podobné zázemí a vybavení jako kemp Merkur.

Výborné koupání v průzračné hladině je také v zatopeném pískovém lomu Šutrák, který se nachází v Rakvicích. K dispozici je zde pláž, občerstvení a dětské hřiště. Další možností ke koupání je v blízké Pískovně Zaječí, které se nachází pár kilometrů od Pavlova a je výborným cílem například během cyklistického výletu.