TENTO LETÁK JE POUZE INFORMAČNÍ, JAKMILE BUDE ZÁJEZD AKTUÁLNÍ, BUDE ZVEŘEJNĚN V AKTUÁLNÍ NABÍDCE JEDNODENNÍCH ZÁJEZDŮ zde

Skiareál Dolní Morava

V areálu se nachází celkem 7 sjezdovek všech stupňů obtížností, kde si "svůj" terén najde skutečně každý lyžař. Celková délka sjezdových tratí je 9,5km. Minimální šířka všech sjezdových tratí je 50 m. Velkým tahákem pro lyžaře je sjezdovka U Slona, která nadchne všechny vyznavače carvingového lyžování s unikátní šířkou 80 m a délkou 1200 metrů. Areál disponuje kvalitními dopravními zařízeními Doppelmayr - 2 čtyřsedačkové lanovky, 3 vleky (kotva), 100% zasněžovanými sjezdovkami a propojovacími cestami a nejmodernějšími stroji Pisten Bully na úpravu svahů. Pro nejmenší lyžaře je v provozu dětský Ski park Amálka s pojízdným pásem, kolotočem, novou pomou a spoustou pohádkových postav.

Dolní Morava

Dolní Morava má výhodnou polohu na úpatí Králického Sněžníku, mezi Jeseníky a Orlickými horami. Část vsi náleží do Národní přírodní rezervace Králický Sněžník, pod jehož vrcholem pramení řeka Morava, která celou vesnicí protéká od severu k jihu malebným údolím, lemovaným z obou stran dvěma zalesněnými hřbety.Dominantu vsi tvoří kostel sv. Aloisie s farou. K dalším sakrálním památkám patří několik kamenných soch světců před kostelem, zděná kaplička stojící v dolní části obce a dva kříže.Dolní Morava se proměnila z málo známého a sportovně laděného střediska v moderní lyžařský areál, kam stojí za to přijet nejen na sjezdovky. Lyžařský areál nabízí svahy s tratěmi sportovního i rodinného charakteru, vybavený 4sedačkami. Aprés-ski vyžití obstarává bobová dráha, noční sáňkování. Údolí přeje i běžeckým výletům. Okolí je vhodné pro pěší i cykloturistiku, vodáctví, rybaření i sběr lesních plodů. Pokud neradi šlapete do kopce, můžete využít lanovku Sněžník. Z horní stanice lanovky se můžete vydat na pěší nebo cyklo túru. Je ideálním místem také pro start paraglidistů.